1650326
EN
Вхід

Новини

06.04.2018

Вітаємо Солдат Оксану

Вітаємо Солдат Оксану,  студентку V курсу спеціальності «Облік і оподаткування» та наукового керівника – завідувача кафедри обліку і фінансів ЛІЕТ, д.е.н. Скаска О.І. із здобуттям диплому ІІІ ступеня на ІІ етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування», який відбувався 30 березня 2018 р. в Національній академії статистики (Київ).
 
28.03.2018

ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНІ ПАМ’ЯТКИ ПРИКАРПАТТЯ ТА КАРПАТ – ВАЖЛИВІ ОБ’ЄКТИ В РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ

22 березня 2018 р. на базі Львівського інституту економіки і туризму проведена VІРегіональна науково-практична конференція “ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНІ ПАМ’ЯТКИ ПРИКАРПАТТЯ ТА КАРПАТ – ВАЖЛИВІ ОБ’ЄКТИ В РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ”. Організаторами конференції були Львівський інститут економіки і туризму, Управління туризму і курортів Львівської облдержадміністрації, Львівська міська рада, Сколівська районна рада, Громадська організація «Сколівщина». Метою проведення наукового заходу стала потреба ґрунтовного колективного аналізу сучасного стану наявної джерельно-історіографічної бази, наукових та науково-популярних публікацій, археологічної, етнографічної та історико-культурної спадщини, а також реальної оцінки перспектив та можливостей  практичного використання різних видів ресурсів в туристичній галузі.  
 
26.03.2018

Вітаємо Кравчук Софію з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності \"Туризм\" та нагородженням дипломом І ступеня

  Львівський інститут економіки і туризму Факультет туризму, готельної та ресторанної справи Кафедра туризму і готельної справи ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ТУРИЗМ"   Вітаємо студентку групи Т-17м Кравчук Софію Тарасівну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Туризм" та нагородженням дипломом І ступеня. Тема наукової роботи «Львів як перспективна дестинація для розвитку кавового туризму». Керівник наукової роботи - к.е.н., доцент кафедри туризму і готельної справи Кушнірук Галина Володимирівна. 20.03.2018р. Кравчук С.Т. взяла участь у другому етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Туризм", який відбувся у формі підсумкової науково-практичної конференції у Харківському національному економічному університеті ім. С.Кузнеця, м.Харків. За результатами підсумкової конференції наукову роботу, яку успішно представила студентка, було відзначено дипломом першого ступеня.
 
16.03.2018

20.03.2018 р. о 11 год.00 хв. ауд.13 семінар на тему: Можливості платформи Web of Science для науковця …

 
13.03.2018

Web of Science Безкоштовні вебінари

Компанії Clarivate Analytics запрошує на другу у 2018 році серію вебінарів про можливості платформі Web of Science та інші ресурси компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності. 

Науково-педагогічні працівники, студенти, які не мають технічних можливостей індивідуально переглянути вебінари, можуть долучитися в ауд. 13 за адресою : вул.Менцинського, 8 (головний корпус) до прослуховування. Операційна система ХР не підтримуються програмою Webex, знайдіть комп'ютер з достатнім програмним забезпеченням 
13 березня 2018 16:15 

Тема: Публікація результатів власних досліджень. На що звернути увагу при доборі видання та написанні статті

Тези: Підбір і оцінка видання для публікації. Імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports. Вартість публікаціі. Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Оформлення переліку літератури за форматом обраного видання EndNote on-line. Де перевірити чи індексується видання в Web of Science і як не стати жертвою хижацького видання.

14 березня 2018 16:15
 

Тема: Збереження та презентація наукового доробку вченого, лабораторії, установи. 

Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID та ORCID, створення та підтримка в актуальному стані. Створення та доповнення профіль організації в Web of Sciencе. Аналіз досягнень установи. Генерування звіту за публікаціями що проіндексовано у Web of Science Core Collection довільної групи науковців. 
 
07.03.2018

Web of Science Безкоштовні вебінари

Компанії Clarivate Analytics запрошує на другу у 2018 році серію вебінарів про можливості платформі Web of Science та інші ресурси компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності.

12-14 березня, початок о 16:15 за київським часом (щоб не відображалося при реєстрації). Вебінари безкоштовні.

12 березня 2018 16:15 

Тема: Пошук і аналіз наукової літератури у Web of Science

Тези: Базові та розширені можливості пошуку. Використання фільтрів і тегів для отримання необхідних даних, аналіз пристатейної літератури та схожих записів. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, індекс Гірша, збереження результатів. Додаткові бази на платформі. Реєстрація:  https://goo.gl/XMYkXj

13 березня 2018 16:15


Тема: Публікація результатів власних досліджень. На що звернути увагу при доборі видання та написанні статті.

Тези: Підбір і оцінка видання для публікації. Імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports. Вартість публікаціі. Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Оформлення переліку літератури за форматом обраного видання EndNote on-line. Де перевірити чи індексується видання в Web of Science і як не стати жертвою хижацького видання. Реєстрація:  https://goo.gl/USYAqn

14 березня 2018 16:15


Тема: Збереження та презентація наукового доробку вченого, лабораторії, установи.

Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID та ORCID, створення та підтримка в актуальному стані. Створення та доповнення профіль організації в Web of Sciencе. Аналіз досягнень установи. Генерування звіту за публікаціями що проіндексовано у Web of Science Core Collection довільної групи науковців.

Реєстрація:  https://goo.gl/qRMJ1w

Якщо ви розпочинаєте знайомство з ресурсами Web of Science бажано планувати участь у всіх трьох заходах оскільки інформація пов'язана і не повторюється, реєстрація потрібна на кожен захід окремо. Сертифікати учасників не передбачено.

Для участі у вебінарі необхідно ∙ Зареєструватися з одної електронної пошти на обрані або всі три заходи ∙ За 5-10 хвилин до початку перейти за отриманим по e-mail посиланням ∙ Завантажиться додаток Webex,  ∙ Налаштувати звук? подбайте про наявність колонок та перевірте вивід звуку заздалегідь.

 NB! Операційна система ХР не підтримуються програмою Webex, знайдіть комп'ютер з достатнім програмним забезпеченням

Доброю практикою є колективний перегляд вебінарів в бібліотеках або коворкінгах 

Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. Вибрані частини вебінарів можна переглянути на youtube Clarivate Analytics Українською https://goo.gl/4K1q4T  
 
27.02.2018

Оголошення ! Міжнародне стажування - БОЛГАРІЯ

 
27.02.2018

Оголошення ! Міжнародне стажування - ТУРЕЧЧИНА

Відділ науки і міжнародної співпраці повідомляє, що 1 березня 2018 р. о 15.00 год відбудеться зустріч з представниками турецьких готельно-відпочинкових комплексів за адресою: вул.Лесі Українки, 39 (факультет туризму, готельної та ресторанної справи)

ЗАПРОШУЮТСЯ СТУДЕНТИ ЛІЕТ!
 
27.02.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Mouzenidis
27 лютого 2018 року  (вівторок) о 14-50 год. відбудеться зустріч з керівником туристичної фірми «Mouzenidis Travel» Альбіною Брілліантовою. Тема зустрічі: «Організація роботи міжнародного туроператора на прикладі Mouzenidis Travel» Місце проведення: факультет туризму, готельної та ресторанної справи (конференц-зал), Л.Українки, 39
Запрошуються всі бажаючі
 
16.02.2018

ОГОЛОШЕННЯ!

20 лютого 2018 року (вівторок) о 15.00 год.
у
спортивному центрі (вул. М. Менцинського,8) відбудеться  Публічна Презентація діяльності навчальної секції спортивного туризму «ДАЙВІНГ». Вам необхідно знати, що у нашому інституті (в центрі Львова) формуються фахові компетенції з дайвінгу!

Запрошуються зацікавлені, креативні викладачі, студенти ТА ОБОВ’ЯЗКОВО СТУДЕНТИ ЧЛЕНИ СПОРТИВНОЇ СЕКЦІЇ  З «ДАЙВІНГУ».

РЕКТОРАТ  
 
 
load