1650886
EN
Вхід

Для вступників


Шановні абітурієнти!

Якщо ви хочете бути у майбутньому багатими і успішними - вам слід здобувати вищу освіту (бакалавр, магістр) у Львівському державному інституті економіки і туризму за перспективними спеціальностями про феноменальні можливості туризму. Адже відомо: там де розвивається туризм – бідність відступає. Сформовані професійні компетенції відкривають вам шлях до власної справи і бізнесу.

ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ І ТУРИЗМУ – провідний заклад вищої освіти з розвитку науки про туризм та підготовки висококваліфікованих фахівців з конкурентними перевагами по фаховому володінню іноземними мовами та інформаційними технологіями  для туристичної індустрії

у 2018 році ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ НА  НАВЧАННЯ

за спеціальностями та спеціалізаціями:

на факультеті туризму, готельної та ресторанної справи:

241 «Готельно-ресторанна справа»

242 «Туризм»  

181 «Харчові технології» (спеціалізація «Технології в ресторанному господарстві», спеціалізація «Технології оздоровчого і профілактичного харчування»)

на факультеті менеджменту, товарознавства та комерційної діяльності:

076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (спеціалізація «Товарознавство та експертиза в митній справі», спеціалізація «Експертиза товарів та послуг»)

073 «Менеджмент» (спеціалізація «Менеджмент туристичного бізнесу», спеціалізація «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу»)

на бухгалтерсько-економічному факультеті

056 «Міжнародні економічні відносини» (спеціалізація «Міжнародний туризм»)

071 «Облік і оподаткування» (спеціалізація «Облік і фінанси підприємств сфери послуг»

Освітню діяльність інститут здійснює відповідно до ліцензії МОН України серія АД  №073063 від 08. 01.2013 р.

Форми навчання: денна, заочна; за державним замовленням та за контрактом.

В структурі ЛІЕТ функціонує: чотири навчальних корпуси, туристично-інформаційний центр (ТІЦ), виставковий центр; навчальний музей культури, освіти та еволюції туризму, інтернет-кафе з поглибленого вивчення іноземних мов, студентський готель (Хостел), два гуртожитки, центр кар’єри, студентське кафе «Мандрівник», діють наукові гуртки, гуртки за інтересами, спортивні секції, вокально-інструментальний ансамбль. У бібліотеці інституту створено електронний каталог навчальної та періодичної літератури. Студенти проходять практику у навчально-виробничих комплексах ЛІЕТ, а також на підприємствах Львова, регіону та стажування впродовж 4ох-6ти місяців за кордоном у Греції, США, Польщі, Німеччині, Швейцарії, Туреччині, Єгипті, Ізраїлі та ін.

Міжнародне співробітництво: інститут співпрацює з ВНЗ Польщі, Швейцарії, Греції, Італії, Грузії, Литви, Чехії, Німеччини, впроваджує міжнародну методику підготовки фахівців для готельного та ресторанного бізнесу.

АБІТУРІЄНТУ — МАЙБУТНЬОМУ СТУДЕНТУ ЛІЕТ!

ikona souboruІнформація для абітурієнта ЛІЕТ_2018

ikona souboruВступна кампкнія 2018 МАГІСТР


Львівський інститут економіки і туризму - загальна презентація Міжнародна співпраця ЛІЕТ   Бухгалтерсько-економічний факультет ЛІЕТ Факультет менеджменту, товарознавства та комерційної діяльності ЛІЕТ Факультет туризму, готельної та ресторанної справи ЛІЕТ  

 
load