1649952
EN
Вхід

Факультети та кафедри


Досвід європейських країн переконує, що найкращу підготовку дають вузькоспеціалізовані навчальні заклади, які обирають невеликий сегмент ринку і готують для нього кадри. Саме ця ідея є наскрізною у навчально-виховному та науковому процесі Львівського інституту економіки і туризму. В інституті функціонує три факультети:

факультет туризму, готельної та ресторанної справи;

факультет менеджменту, товарознавства та комерційної діяльності;

бухгалтерсько-економічний факультет.

Інститут готує фахівців за такими спеціальностями, як "туризмознавство", "готельно-ресторанна справа", "технології харчування" (спеціалізація "технологія оздоровчого та профілактичного харчування"), "менеджмент організацій і адміністрування" (спеціалізація "менеджмент готельного господарства і туризму", "менеджмент готельного і ресторанного бізнесу"), "товарознавство і комерційна діяльність", "товарознавство та експертиза в митній справі" (спеціалізація "управління товарними системами та мерчендайзинг"), "облік і аудит", "міжнародна економіка", утворюючи замкнене коло забезпечення туристичної галузі персоналом.

ikona souboruГрафік проведення екзаменаційної сесії за І семестр 2015 2016 н р 

РОЗКЛАД проведення заліково екзаменаційної сесії для студентів денної форми навчання:

ikona souboruРОЗКЛАД  БЕФ      ikona souboruРозклад 2015 2016 ІІ семестр

ФТГРС ikona souboru1 курс  ikona souboru2 курс     ikona souboru3 курс  ikona souboru4 курс  ikona souboru5 курс  ikona souboruГРС 11     ikona souboruТ 11ikona souboruRozklad 2016 2 semestr 

ФМТКД   ikona souboruРозклад 2 семестр   ikona souboruРоклад сесії 5 курс

ikona souboruДЕК бакалавр на сайт ТЕМ

ikona souboruДЕК бакалавр на сайт ТКД


 
load