1649050
EN
Вхід

Стажування та практика


Стратегічним завданням інституту є поглиблення міжнародної співпраці, розширення участі викладачів, студентів і науковців у академічних проектах та програмах обміну.

З метою підвищення ефективності міжнародної співпраці Інституту та якості практичної підготовки фахівців у ЛІЕТ налагоджено міжнародне фахове стажування та практичну підготовку студентів ЛІЕТ.

Керівництво Львівського інституту економіки і туризму сприяє збільшенню кількості баз практик за кордоном (Греція, Туреччина, Польща, Німеччина, Болгарія, США, Єгипет та інші країни).

Міжнародне стажування - це засвоєння кращого досвіду, придбання професійних знань, умінь і навичок за фахом, підвищення інтелектуального і культурного рівня, та хороша мовна практика.

Це можливість самореалізуватися і знайти упевненість у власних силах, адже стажист повинен у всьому покладатися на себе, починаючи від побуту і закінчуючи рішенням професійних питань, що виникають під час стажування.

Стажист опиняється в абсолютно новому середовищі, "занурюється" в інший стиль життя і культури; знайомиться з іншою моделлю організації бізнесу і управління.

Для кожного молодого фахівця можливість стажування за кордоном, це, без сумніву, новий важіль для подальшого професійного зростання, а іноді і початок стрімкої кар'єри.

Студенти проходять практику у навчально-виробничих комплексах ЛІЕТ, а також на підприємствах Львова, регіону та стажування впродовж 4ох-6ти місяців за кордоном у Греції, США, Польщі, Німеччині, Швейцарії, Туреччині, Єгипті, Ізраїлі та ін.

   

 
load